Kontrowersyjny wpis Sikorskiego. Ziemkiewicz mocno mu odpowiada

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odnieść się do głośnego wpisu autorstwa Radosława Sikorskiego, który został zamieszczony na Twitterze. Co dokładnie w tej sprawie postanowił napisać znany publicysta?

POLECAMY TAKŻE: Bardzo mocne słowa. To na temat polityków powiedział Franciszek Pieczka

W tym tygodniu jednym z głównych tematów poruszanych w mediach jest kwestia uszkodzenia gazociągu Nord Stream I i II. W przypadku gazociągu Nord Stream II do uszkodzenia miało dojść w jednym miejscu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Z kolei w przypadku Nord Stream I do uszkodzeń doszło w dwóch miejscach. Na ten moment ciężko jest mówić o jednoznacznych opiniach. Sprawa jest badana.

Mimo wszystko sytuacja związana z uszkodzeniem gazociągów Nord Stream I oraz Nord Stream II stała się od samego początku obiektem dyskusji po stronie polityków. Jeden z wpisów na ten temat za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter postanowił zamieścić aktualny europoseł Radosław Sikorski.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Szokujące słowa Von der Leyen nt. Włoch, Węgier i Polski. Stanowcza reakcja Szydło (WIDEO)

Wpis byłego ministra spraw zagranicznych wywołał jednak dość sporo negatywnych komentarzy. Sikorski oprócz zdjęcia wzburzonej wyciekiem gazu z Nord Stream 2 powierzchni Bałtyku, dodał do tego również krótki komentarz brzmiący: „Thank you, USA” – „Dziękujemy, USA”.

Rafał Ziemkiewicz zaregował na wpis Sikorskiego

Jedną z osób, która w negatywny sposób skomentowała wpis Radosława Sikorskiego był dziennikarz i publicysta – Rafał Ziemkiewicz.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Nie, Radzio się nie upił. Jest konsekwentny. Skoro sprzedałeś się Niemcom i ich idei „federalizacji” to musisz być też prorosyjski. To przecież geostrategiczni partnerzy – napisał Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Do słów Radosława Sikorskiego odniósł się także minister Marcin Horała.

Trzeba się poważnie zastanowić, czy można być aż tak głupim z takim doświadczeniem życiowym, pełniąc takie funkcje, żeby takie tweety pisać – powiedział wiceminister funduszy Marcin Horała w Polskim Radiu na temat publikacji europosła Sikorskiego.

 

 

Źródło: Twitter, rp.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski