Kaczyński wyśmiał wprost Tuska. Polityczny nokaut prezesa PiS w Szczecinie (WIDEO)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości i do niedawna także wicepremier w rządzie Zjednoczonej Prawicy – Jarosław Kaczyński w trakcie swojego wystąpienia w Szczecinie postanowił poddać ocenie w dość nietypowy sposób zachowanie lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska w związku z polskimi żądaniami odszkodowań od  Niemiec.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Jarosław Kaczyński wyruszył w podróż po Polsce. Jednym z głównych celów prezesa największego ugrupowania politycznego w Sejmie jest zapewne nawiązanie bezpośredniego kontaktu w wielu miejscach z sympatykami swojego ugrupowania politycznego i osobami, które na ten moment nie są zdecydowane w kwestii wyboru partii, na którą mogłyby oddać swój głos.

Można zakładać, że aktywność polityków największych ugrupowań politycznych w Polsce będzie rosnąć. Jest to spowodowane zbliżającymi się coraz większymi krokami wyborami parlamentarnymi, które odbędą się w następnym roku na jesieni.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Przy okazji wizyt polityków nie brak bezpośrednich odniesień do największych ich przeciwników. Jarosław Kaczyński w trakcie swojego wystąpienia w Szczecinie postanowił w dość humorystycznym tonie ocenić Donalda Tuska i jego zachowanie w kwestii odszkodowań dla Polski od Niemiec. Co dokład powiedział były wicepremier w rządzie Zjednoczonej Prawicy?

Jarosław Kaczyński wyśmiał Tuska?

Temat dotyczący reparacji od Niemiec dla Polski ponownie wybrzmiał w krajowych mediach oraz wśród polskich polityków.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Głos na ten temat zabrał w Szczecinie Jarosław Kaczyński, który ocenił w bardzo humorystycznym tonie zachowanie Donalda Tuska.

Nie wiem, czy zauważyliście państwo ten proces przemalowywania się. Tusk chwycił pędzel i tu biało, tu czerwono i ostatnio, że on Polskę… i chwytał się za sercemówił były wicepremier.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Pamiętacie państwo jak zaregował (Tusk – red.) na pierwsze nasze żądania dotyczące odszkodowań? W najbliższym tygodniu będzie nota do Niemiec w tej sprawie. Otóż pierwsza reakcja była negtywna. Później nagle, kiedy wyszły wyniki badań, to właśnie ta nowa farba, Tusk patriota – zakończył Kaczyński przy jednoczesnych brawach i śmiechu na sali.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski