Dorota Gawryluk stanęła w obronie Jarosława Kaczyńskiego

Dorota Gawryluk, prezenterka i szefowa „Wydarzeń” w telewizji Polsat odniosła się do kwietniowego ataku mediów na prezesa PiS  – Jarosława Kaczyńskiego. Gawryluk skomentowała informację mówiące,  że aktualny wicepremier złamał prawo pojawiając się na grobach swoich bliskich oraz przyjaciół. Przy tej okazji dziennikarka zwróciła się do swoich kolegów z dziennikarskiego fachu.

Dorota Gawryluk w obronie Jarosława Kaczyńskiego

Dorota Gawryluk postanowiła stanąć w obronie prezesa PiS. Zdaniem dziennikarki niedawna nagonka i atak na Jarosława Kaczyńskiego nie miała w pełni racji. Prezenterka odniosła się także do postawy swoich kolegów z branży.

Temat był bardzo szeroko komentowany w wielu mediach. Z ich relacji ostatecznie wynikł bardzo negatywny obraz prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Rzesza dziennikarzy krytycznie komentowała zachowanie aktualnego wicepremiera i przypisywała mu bycie ponad prawem. Jak do tej sytuacji odniosła się popularna dziennikarka?

W tym przypadku pojawił się problem manipulacji od początku do końca. Pojawiła się informacja, że Jarosław Kaczyński złamał prawo, wchodząc na cmentarz, a to była nieprawda – powiedziała Dorota Gawryluk.

Dziennikarka odniosła się także do zachowania swoich kolegów z dziennikarskiego fachu.

Na podstawie samych obrazków poinformowali, że prezes nielegalnie wszedł na cmentarz. Tego przypadku nie da się obronić. Dziennikarze powinni byli to sprawdzićmówiła znana dziennikarka.

Dorota Gawryluk aktualnie jest dziennikarką telewizji Polsat, gdzie rozpoczęła swoją ścieżkę kariery. W latach 2004 do 2007 pracowała w TVP. Po tym epizodzie zawodowym postanowiła wrócić do swojej macierzystej stacji telewizyjnej, w której pojawia się do dziś.

Zrosło: Wprost/ Rzeczpospolita

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn

Beata Mazurek także napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk