Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości”. Wiadomo, dlaczego

Danuta Holecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy wydania Wiadomości w Telewizji Polskiej. Dziennikarka z TVP jest związana od wielu lat. Dziennikarka pochodzi z Lidzbarka, lecz po zakończeniu edukacji na poziomie szkoły podstawowej wyjechała do Warszawy, gdzie dalej kontynuowała swoją edukację. Do Telewizji Polskiej trafiła w roku 1993, kiedy to wygrała konkurs na prezentera Telewizji Polskiej. To wówczas zaczęła prowadzić pierwsze wydania dzienników informacyjnych. Mimo wszystko w ostatnim czasie Danuta Holecka pojawiała się na wizji zdecydowanie rzadziej niż do tej pory.  Czym jest to spowodowane?

Polecamy również: Upokarzający cios dla Lewandowskiego. Zaskakująca sytuacja w Niemczech

Danuta Holecka zniknęła z Wiadomości w TVP. Jaki jest powód?

Danuta Holecka przez wielu Polaków jest kojarzona przede wszystkim jako prezenterka głównego wydania Wiadomości w Telewizji Polskiej. Na swoim koncie ma również pracę w roli prezenterki programów tworzonych przez TVP3 oraz także TVP Info. Dziennikarka ma na swoim koncie prowadzenie takich programów jak między innymi „Dziennik regionów”, „Dziś wieczorem”, „Gość Wiadomości”, „Echa Dnia” oraz wspomniane wcześniej główne wydanie Wiadomości na antenie Telewizji Polskiej. Jednak w ostatnim czasie można było zaważyć brak Danuty Holeckiej w ostatnich wydaniach serwisu informacyjnego. Jaki jest tego powód?

Ostatni raz Danuta Holecka pojawiła się w głównym wydaniu Wiadomości pod koniec kwietnia. Mimo wszystko brak obecności dziennikarki nie oznacza żadnych wielkich zmian w szeregach osób odpowiedzialnych za prowadzenie popularnego dziennika informacyjnego. Jak dowiedział się bowiem portal Wirtualnemedia.pl, dziennikarka przebywa obecnie na urlopie.

Polecamy również przeczytać artykuł: Skandaliczny wpis Thun ws. TSUE i Turowa. Patryk Jaki bezlitośnie odpowiada

Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany – usłyszeli w TVP dziennikarze portalu.

Danuta Holecka od 1 maja 2019 roku pracuje na stanowisku szefa Wiadomości TVP1.

Źródło: DoRzeczy, Wirtualnemedia

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli