Aktualny stan zdrowia Piotra Semki. „Teraz pozostaje modlitwa”

Piotr Semka trafił pod koniec ubiegłego miesiąca do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Media od początku podawały, że stan znanego publicysty jest poważny.

Piotr Semka to publicysta oraz także dziennikarz. Bardzo często swoimi opiniami na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami politycznymi i społecznymi w kraju i na świecie dzielił się na łamach Telewizji Polskiej oraz również innych krajowych mediów. Semka na początku lat 90. ubiegłego wieku był związany Tygodnikiem Solidarność. Dziennikarz pisał również dla m.in. „Gazety Polskiej”, „Życia”, „Dziennika”, „Przewodnika Katolickiego”, „Wprost”, kwartalnika „Christianitas” i „Uważam Rze”.

Polecamy również: Michał Rachoń wyśmiał posła KO w TVP. Mocne słowa dziennikarza (wideo)

Piotr Semka trafił do szpitala. Jaki jest jego stan zdrowia?

Piotr Semka – znany publicysta oraz dziennikarz 24 marca trafił do szpitala. Przyczyną całej sytuacji jest zakażenie dziennikarza koronawirusem. Wiadomość o stanie Piotra Semki jako pierwsi podali Jacek Łęski z TVP oraz także Magdalena Łysiak z portalu „Niezależna.pl”, która napisała „Prosimy o modlitwy za red. Piotra Semkę”. Teraz do stanu zdrowia dziennikarza odniósł się prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski, który od wielu lat jest przyjacielem Piotra Semki.

Jest szansa, że Piotr przeżyjemówi w rozmowie z „Super Expressem” Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.

Kurski powiedział, że jego wieloletni przyjaciel jest podłączony do tzw. „płucoserca”.

Jest pod aparatem ECMO, nie ma dużej podaży tlenu, czyli organy krążenia i oddychania działają normalniewyjaśnił.

Piotr jest w śpiączce, ale ona wynika z podawania leków farmakologicznych. Sytuacja jest lepsza niż jeszcze kilka dni temu. Teraz pozostaje modlitwa, bo nic tak nie pomoże jak właśnie modlitwadodał.

Źródło: wMeritum

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki