Ogórek zapytała posła PO o sukcesy Budki. Następnie powiedziała to wprost (wideo)

Borys Budka w ostatnim czasie wraz ze swoim ugrupowaniem politycznym wzmaga się z poważnymi problemami. Sondaże Koalicji Obywatelskiej nie napawają zbytnim optymizmem. W dodatku z największej partii opozycyjnej w parlamencie co pewien czas odchodzą jej politycy. Problem stanowi także partia Szymona Hołowni – Polską 2050, która w sondażach wyborczych w ostatnim czasie zdecydowanie wyprzedza Koalicję Obywatelską kierowaną przez Platformę Obywatelską. Na dodatek coraz głośniej mówi się o wewnętrznym buncie względem Borysa Budki.

Polecamy również: Poseł PiS bezlitosny dla Kropiwnickiego z PO. Mocna riposta Horały ws. “Nowego Ładu”

Borys Budka i jego sukcesy

Platforma Obywatelska w jednym z ostatnich sondaży zanotowała bardzo niski wynik poparcia. Na ugrupowanie Borysa Budki zdeklarowało oddać swój głos zaledwie 12 proc. badanych. Temat przywództwa w Platformie Obywatelskiej jest poruszany od dłuższego czasu. O sukcesy przewodniczącego PO pytała w lutym w TVP Info Magdalena Ogórek. Pytanie na ten temat zostało skierowane do posła Krzysztofa Piątkowakiego. Co odpowiedział na to pytanie polityk?

O tę wytężoną pracę Borysa Budki chciałam zapytać. Proszę, liczymy jego sukcesy, proszę wymienićzwróciła się do posła PO Magdalena Ogórek8.

Nie namówi mnie Pani do tego, żeby się licytowaćodpowiedział Dariusz Piątkowski z PO.

Bo ich nie ma po prostuzareagowała na tę odpowiedź prowadząca.

Żartuje sobie pani ze mnie, w co drugim czy co trzecim programie próbujecie Państwo wmówić, że lider PO jest nieodpowiednim liderem, dlatego że się obawiacie Państworipostował poseł.

Bardzo, szczególnie jak w krótkich spodenkach nagrywa dla TVN-u. Wtedy się obawiamy najbardziej panie pośleodparła na tę uwagę Magdalena Ogórek.

Obawiacie się Państwo, że przegracie wybory. Żałuję, że to będzie za ponad 2 lata, bo pewnie nie uda się przyspieszyć tej klęski PiS-u, chociaż bardzo nam Państwo pomagaciebrnął dalej poseł Piątkowski.

Mogę się założyć z Panem, że za 2,5 roku Borys Budka przewodniczącym PO nie będziepowiedziała Magdalena Ogórek.

Źródło: Twitter,  WPolityce

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli