Bąkiewicz bezlitosny dla Trzaskowskiego. To mu powiedział po wyroku Sądu Najwyższego (WIDEO)

Robert Bąkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do wyroku Sądu Najwyższego w sprawie dotyczącej Marszu Niepodległości.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Wczoraj media obiegła informacja o tym, że SN postanowiło uchylić postanowienie Sądu Apelacyjnego w Warszawie, które dotyczyło Marszu Niepodległości i braku jego uznania za wydarzenie cykliczne.

Decyzja podjęta przez polski sąd specjalny ma być wynikiem działań poczynionych przez ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry, który w tej sprawie postanowił złożyć skargę nadzwyczajną po rozstrzygnięciach wydanych przez Sąd Okręgowy i Apelacyjny w Warszawie w sprawie Marszu Niepodległości.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

To jednak nie koniec. Wczoraj portal informacyjny „wpolityce.pl” poinformował także, że Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego uchyliła nie tylko orzeczenie Sądu Apelacyjnego, lecz także odwołanie od decyzji wojewody, które miał złożyć aktualny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Robert Bąkiewicz do Rafała Trzaskowskiego

Do decyzji Sądu Najwyższego za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił się odnieść prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Robert Bąkiewicz, który opublikował krótkie nagranie wraz z opisem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Zwycięstwo! #MarszNiepodległości zgromadzeniem cyklicznym! Wygraliśmy w Sądzie Najwyższym! Prezydencie ⁦⁦⁦⁦@trzaskowski_⁩ szach mat. Drugi raz! – napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz.

Panie prezydencie Rafale Trzaskowski – szach mat! – mówi na nagraniu Robert Bąkiewicz.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Zapraszam wszystkich polskich patriotów 11 listopada, na godz. 14.00 na rondo imienia Romana Dmowskiego na Marsz Niepodległości – powiedział w dalszej części Bąkiewicz.

Czym jest Marsz Niepodległości?

Marsz Niepodległości jest organizowany od 2011 roku z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w roku 1918. Od 2011 organizatorem marszu jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Zgodnie z deklaracją organizatorów Marsz Niepodległości jest elementem świętowania obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz demonstracją przywiązania do polskiej tradycji i patriotyzmu.

 

Źródło: Twitter, wpolityce.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski