Gwiazda TVP zakpiła z PiS. Nie godzi się na pomysł rządu

Gwiazda TVP – Katarzyna Ankudowicz zakpiła ze swojego pracodawcy. Popularna aktorka odniosła się do ostatniego protestu mediów w Polsce. Co na ten temat uważa i czemu krytycznie odniosła się do TVP?

Katarzyna Ankudowicz to aktorka znana przede wszystkim z produkcji TVP. Przez wiele lat możemy ją oglądać w takich serialach jak choćby „Blondynka”,  czy też „O mnie się nie martw”. W ostatnim czasie Ankudowicz znalazła się także w obsadzie serialu „BrzydULA” w TVN. Od czasu do czasu wypowiada się również na tematy społeczne oraz polityczne.

Gwiazda TVP – Katarzyna Ankudowicz zakupiła ze swojego pracodawcy

Katarzyna Ankudowicz zasłynęła przede wszystkim z gry w produkcjach TVP. Mowa tu choćby o serialu „Blondynka”. To tam aktorka wciela się w postać Elwiry Auguścik,  żony leśniczego Michała. Poza tym mogliśmy ją również oglądać w serialu „O mnie się nie martw”. W tej produkcji Katarzyna Ankudowicz wcieliła się w postać Marty Piątek. Od niedawna aktorka występuje także w serialu „Blondynka” w TVN. Czy nowa praca w TVN dała większą odwagę aktorce do krytyki telewizji publicznej?

Ankudowicz odniosła się w mediach społecznościowych do strajku mediów. Chodzi dokładnie o obciążenie stacji radiowych,  telewizyjnych, portali informacyjnych itp. podatkiem od reklam. Takie założenie wysunął niedawno rząd. Koncepcja nie spotkała jednak poparcia ze strony mediów,  które na początku tygodnia zorganizowały strajk. Wiele stacji telewizyjnych przestało nadawać swoje programy. Portale internetowe częściowo przestały działać. Z kolei w radiu można było posłuchać wyłącznie lecące piosenki. W ten sposób komercyjne media chciały okazać swój sprzeciw.

W tej sytuacji swoją solidarność z mediami postanowiła okazać Katarzyna Ankudowicz. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych napisała co myśli o całej sytuacji.

To jest dopiero prawdziwa polska rzeczywistość narodowa. Z dykty. Po to się z dykty dekoracje buduje, żeby było pięknie i niedrogo. Nie chcę ani dykty, ani dyktatury. Nie chcę repolonizacji kuli ziemskiej – wyznała aktorka, która zasłynęła z gry w serialach TVP.

 

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Ziemkiewicz krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku

Tyle wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. W jaki sposób tyle zyskała?