Popularny Pato-YouTuber zwyzywał pracownika TVN. Wszystko nagrał i opublikował

Znany na YouTube Aleksander Jabłonowski zadzwonił do stacji TVN, aby wyrazić swoją propozycję dla komercyjnej stacji. Cała sytuacja została nagrana, a następnie opublikowana na YouTube. Jabłonowski zadzwonił do stacji w celu przedstawiana oferty biznesowej. W pewnym momencie rozmowy podkreślił, że posiada pewną sumę, którą chciałby zainwestować w interesy z TVN. W tym celu chciał, aby został mu udostępniony telefon do jednego z członków zarządu telewizji. Mowa tu o Edwardzie Miszczaku. Ostatecznie cała sytuacja zakończyła się awanturą.

Aleksander Jabłonowski zadzwonił do TVN

Aleksander Jabłonowski, a właściwie Wojciech Olszański to aktor oraz także YouTuber. Olszański zasłynął przede wszystkim z postaci, w którą się wciela w internecie. Wraz ze swoim przyjacielem prowadzi kanał na YouTube, który nazywa się „Niezależna Polska TV”. To za sprawą tego kanału Wojciech Olszański nagrywa, publikuję oraz także zarabia. Jego postać jest mocno kontrowersyjna. Zdaniem wielu wypacza obraz prawdziwego patrioty, za którego uważa się Olszański vel Jabłonowski.

Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie autorstwa Jabłonowskiego. Aktor uwiecznił na nim rozmowę telefoniczną ze stacją TVN, a dokładniej z kobietą pracują w recepcji telewizji. Podczas rozmowy Jabłonowski zażądał od kobiety telefonu do Edwarda Miszczaka. Kontrowersyjny aktor podkreślił, że chciał otrzymać telefon z powodów biznesowych. W rozmowie z kobietą dodał, że posiada odpowiednie fundusze na wejście w układy biznesowe z popularną komercyjną stacją. Telefonu mężczyzna z oczywistych względów nie otrzymał. W tej sytuacji Jabłonowski wpadł w szał.

Ze strony aktora padło wiele niecenzuralnych słów pod adresem pracownicy TVN. Olszańskiego zdenerwowała przede wszystkim odmowa podania twlefonu przez kobietę do Edwarda Miszczaka. Całość rozmowy została opublikowana w serwisie YouTube.

Źródło: YouTube

Polecamy także: 

Ziemkiewicz krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku

Tyle wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. W jaki sposób tyle zyskała?