Rosyjski siatkarz obraził wulgarnie Polaków. To nie pierwsza taka sytuacja

Aleksiej Spiridonow, rosyjski siatkarz ponownie obraził Polskę i Polaków. Rosjanin od wielu już lat słynie ze swojego bardzo negatywnego stosunku do naszego kraju. Do pierwszej wulgarnej wypowiedzi Spiridonowa o Polsce doszło w roku 2014 roku. Wówczas to określił Polaków mianem jadowitego narodu. Do kolejnej eskalacji doszło w 2019 roku przy okazji wpisu Karola Kłosa na temat jego występu w Lidze Narodów. Aleksiej Spiridonow odpowiedział Kłosowi dwoma słowami. „Polska k…” – napisał. Dziś ponownie rosjanin wywołał skandal.

Polecamy również: Spora emerytura dla Zenka Martyniuka. Kwota robi wrażenie

Aleksiej Spiridonow, rosyjski siatkarz ponownie obraził Polskę i Polaków

Aleksiej Spiridonow ponownie wywołał skandal. Rosyjski siatkarz ponownie w bardzo wulgarny sposób wyraził się na temat naszego kraju. Rosjanin w mediach społecznościowych zamieścił film, na którym ogląda mecz Ligi Mistrzów miedzy Zenitem Kazań a PGE Skrą Bełchatów. W tym czasie pokazał środkowy palec polskiej drużynie. To jednak nie koniec kontrowersyjnego zachowania rosyjskiego siatkarza. Były siatkarz Zenita napisał w poście „Dalej Kazań, Polska kur**”. Rosjanin napisał też: „Polacy, pocałujcie Rosjan w d***, k***a”.

Spiridonow dla Zenita Kazań dwukrotnie wygrał Ligę Mistrzów.  W latach 2014-16 zdobył z tą drużyną mistrzostwo rosji. Obecnie reprezentuje barwy katarskiego Al Ahli Ad-Dauha.

Skra Bełchatów przegrywa w Kazaniu

Ostatecznie zawodnicy z Bełchatowa przegrali z Rosyjską drużyną 2-3 w setach. Od początku było wiadomo, że przeprawa w Kazaniu prosta dla polskiej drużyny nie będzie.

Bardzo ważne jest to, abyśmy każdego starali się jak najlepiej zacząć. Nie wracamy już do pierwszego spotkania, którego nie udało nam się wygrać, aczkolwiek w trzech setach walczyliśmy z Zenitem jak równy z równym. Wiemy, co musimy poprawić. Mamy w sobie dużo wiaryprzekonywał przed meczem trener Michał Gogol.

Źródło: wp, TVP INFO

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”