Znany prezenter odchodzi z TVN: „To już nie jest moje miejsce”

Media podały dziś wiadomość o odejściu ze stacji TVN jej wieloletniego prezentera – Igora Sokołowskiego. Dziennikarz przez wiele lat był związany z komercyjną stacją. Widzowie mogli go oglądać przede wszystkim w TVN24, gdzie prowadził serwisy informacyjne oraz także programy publicystyczne. Swoją przygodę z TVN rozpoczął w roku 2011. Następnie w 2015 roku odszedł do TVP i Wirtualnej Polski. Następnie ponownie wrócił do TVN w roku 2018. Z powodu odejścia prezenter napisał maila do swoich znajomych z pracy. Jaki był powód jego odejścia?

Media: Prezenter TVN odchodzi ze stacji

Stacja TVN niedawno włączyła się w strajk mediów. Komercyjna telewizja zarzuciła władzy zamach na medialną niezależność. Objawem owego zamachu miałby być podatek medialny. Środki zgromadzone z tego źródła miałyby być przekazane na służbę zdrowia. Z takim stanem rzeczy TVN nie może się pogodzić. To jednak nie jedyny kłopot telewizji w ostatnich tygodniach. Z relacji mediów wiadomo, że z TVN odszedł Igor Sokołowski. Prezenter przez występował głównie w serwisach informacyjnych na antenie TVN24. Z powodu odejścia postanowił napisać list do swoich przyjaciół z miejsca pracy.

Warto dodać, że sprawa wyszła na jaw, ponieważ redaktor napisał do współpracowników pożegnalnego e-maila. Następnie jego treść wyciekła do sieci. W wiadomości dziennikarz dał do zrozumienia, że jego decyzja nie jest pozbawiona powodu.

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejscenapisał Igor Sokołowski do pracowników TVN.

Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję – zakończył wiadomość dziennikarz.

Igor Sokołowski pracował w TVN24 w latach 2011-2015 i ponownie od 2018 roku. Był prowadzącym takich programów jak „Wstajesz i wiesz” oraz także „Dzień na żywo”.

Źródło: Tysol

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn