Krystyna Pawłowicz kpi z gwiazdy TVN: „A z czego ta Pani jest znana?”

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego – Krystyna Pawłowicz odniosła się do wypowiedzi Magdy Mołek, byłej gwiazdy i przede wszystkim prezenterki stacji TVN. Mołek niedawno w jednym z wywiadów odniosła się do chrztu swoich dzieci oraz posyłania ich na lekcję religii. Celebrytka dała jasno do zrozumienia, że nie jest za tego typu modelem wychowania swoich dzieci. Do jej słów prędko w mediach społecznościowych odniosła się sędzia Trybunału Konstytucyjnego – Krystyna Pawłowicz, która dała do zrozumienia, że ma w tym temacie inne zdanie.

Krystyna Pawłowicz kontra była gwiazda TVN

W środowisku celebrytów powstał pewien trend. Coraz większa ich część oświadcza, że nie ma zamiaru chrzcić swoich dzieci. Dodatkowo są sceptyczni co do posyłania swoich dzieci na zajęcia religii w szkołach. Takiego właśnie zdania jest Magda Mołek, była gwiazda i prezenterka TVN. Celebrytka udzieliła wywiadu dla „Gali”, gdzie odniosła się do wspomnianego tematu. Mołek wraz z mężem ma zamiar dać wybór dla swoich dzieci.

Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodamistwierdziła dziennikarka.

Do wywiadu Mołek na Twitterze odniosła się Krystyna Pawłowicz – sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Jeden z internautów zamieścił link do artykułu z wypowiedzią celebrytki i dodał z przekąsem: „Magda Mołek, była gwiazda „Dzień Dobry TVN” o wychowaniu dzieci…”.

Gwiazda”? A z czego ta pani jest znana? Jest „gwiazdą” czego? Jaki ma „gwiazdowy” dorobek ? Słowa „gwiazda” używamy do takich różnych pań na wyrost i panie takie niezasłużenie nobilitujemynapisała Pawłowicz.

Źródło: Plotek

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę