Chamski atak Durczoka na prezesa PKN Orlen. Teraz dziennikarz przeprasza

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen został obrażony przez byłego dziennikarza TVN i TVP – Kamila Durczoka. Durczok skomentował nagranie, na którym to Daniel Obajtek oświadczył zakup przez Polski Koncern Naftowy wydawnictwa Polska Press. Fakt przejęcia wydawcy wielu lokalnych mediów nie przypadł do gustu wielu dziennikarzom. Do ich grona zaliczył się także Durczok, który w bardzo nietaktowny sposób skomentował nagranie z prezesem PKN ORLEN. Dziś za swoje zachowanie przeprosił po informacji o chorobie Obajtka.

Kamil Durczok zaatakował Daniela Obajtka, prezesa PKN Orlen

Daniel Obajtek ogłosił kolejny wielki zakup grupy PKN ORLEN. Tym razem krajowy potentat przejął wydawnictwo „Polska Press”, które jest właścicielem wielu popularnych regionalnych portali informacyjnych. Taki stan rzeczy nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Pod adresem Orlenu i Obajtka posypała się gorzka krytyka. Swój komentarz w tej sprawie zawarł także Kamil Durczok, który napisał, że prezes PKN „krzywi się jak po soku cytrynowym”. Dziś za te słowa Kamil Durczok przeprosił po informacji, że mimika Daniela Obajtka wynika z jego choroby. Prezes PKN Orlen cierpi na zespół Tourette’a.

Swój kontrowersyjny wpis Kamil Durczok postanowił usunąć. W jego miejsce na Twitterze dziennikarza pojawiły się przeprosiny.

Prezesa Daniela Obajtka serdecznie przepraszam. Nie wiedziałem o chorobie. Bardzo mi przykro – napisał Durczok na Twitterze.

Aktualnie Daniel Obajtek jest stawiany bardzo wysoko w politycznej hierarchii Prawa i Sprawiedliwości. Nie brakuje także zdań, że w najbliższej przyszłości może zostać Prezesem Rady Ministrów.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn