Giertych jest wściekły. Takiej odpowiedzi polityk Lewicy się nie spodziewał

Mecenas Roman Giertych napisał bardzo kontrowersyjny post w mediach społecznościowych. Były wicepremier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Polskich Rodzin oraz Samoobrony nie krył swojego rozgoryczenia z powodu wtorkowych rozmów, które odbyły się między przedstawicielami rządu oraz Lewicy. Na słowa mecenasa bardzo krytycznie zaregowali internauci. Wśród nich znalazła się Anna Maria Żukowska z Lewicy. Posłance nie spodobało się przede wszystkim to, że Roman Giertych w swoim tweecie ujął wątek dotyczący Barbary Blidy.

Roman Giertych i jego kontrowersyjny wpis na Twitterze

Mecenas Roman Giertych od dawna nie ukrywa swojego braku aprobaty względem rządów Prawa i Sprawiedliwości. Tak również było w ostatnim czasie w związku z rozmowami między Mateuszem Morawieckim a przedstawicielami Lewicy. Giertych nie krył swojego rozgoryczenia postawą polityków opozycji z ramienia Lewicy, którzy we wtorek postanowili się spotkać z premierem Mateuszem Morawieckim w związku z Krajowym Planem Odbudowy. W związku z tym mecenas Roman Giertych napisał dosyć kontrowersyjny wpis na ten temat za pośrednictwem Twittera. Słowa użyte przez byłego wicepremiera nie wszystkim się spodobały.

Gratuluję wyborcom Lewicy! Możecie być dumni ze swoich wybrańców, którzy doznają zaszczytu spotkania z samym premierem!!!! Brawo! Jeszcze kilka głosowań razem z PiS, a może odwiedzi klub Lewicy Ziobro albo nawet sam Kaczyński! Porozmawiają sobie np. o Basi Blidzie... – napisał w mediach społecznościowych mecenas Roman Giertych.

Na wpis prawnika zaregowała między innymi poseł Anna Maria Żukowska z Lewicy. Polityk była oburzona wpisem opublikowanym przez Romana Giertycha. Przypomniała mu, że on sam przed laty należał i tworzył rząd razem z Prawem i Sprawiedliwością.

Jak Pan śmie wycierać sobie twarz jej pamięcią? Do doraźnych rozgrywek politycznych. Pan? Wiceminister u Kaczyńskiego? Pusty śmiech i politowanie, naprawdę. A co do głosowań razem z PiS-em… – napisała w odpowiedzi Anna Maria Żukowska publikując dodatkowo grafikę.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki