Andruszkiewicz kpi z Borysa Budki. Mocny wpis polityka o szefie PO

Krajowy Plan Odbudowy: Adam Andruszkiewicz zamieścił w mediach społecznościowych bardzo mocny wpis, w którym odniósł się do wyników sondażu, z którego wynika, że większość Polaków wymaga, aby opozycja zagłosowała razem z Prawem i Sprawiedliwością. Co w tej sytuacji zrobi Borys Budka?

Krajowy Plan Odbudowy jest jednym z najczęściej poruszonych tematów w mediach w ostatnim czasie. W związku z jego wprowadzeniem w życie pojawiło się wiele utrudnień oraz przeszkód. Rząd nie ukrywa, że jego przyjęcie jest bardzo istotne.

Polecamy także: Radna KO została zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)

Krajowy Plan Odbudowy: Adam Andruszkiewicz dobija Borysa Budkę

We wtorek odbyły się rozmowy między Mateuszem Morawieckim a przedstawicielami Lewicy w związku z Krajowym Planem Odbudowy. Z relacji obu stron wynika, że doszły one do porozumienia. Taka sytuacja z pewnością nie jest na rękę Platformie Obywatelskiej oraz kierowanej przez nią Koalicji Obywatelskiej. W dodatku media obiegł sondaż IBRiS, z którego wynika, że spora część Polaków jest za tym, aby w sprawie KPO opzycja zagłosowała razem z Prawem i Sprawiedliwością.

66,3 proc. ankietowanych odpowiedziało, że opozycja powinna „zagłosować razem z PiS, umożliwiając ratyfikację i utworzenie funduszu”. Z kolei 20,5 proc. uważa, że powinna „wstrzymać się od głosu, jeżeli nie zostaną spełnione jej warunki dotyczące rozdziału pieniędzy”. 2,7 proc. respondentów jest natomiast zdania, że powinna „zagłosować wraz z Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry przeciwko ratyfikacji”.
10,5 proc. respondentów udzieliło odpowiedzi, że nie ma w tej sprawie zdania.
Sondaż został przeprowadzony w 24 i 25 kwietnia metodą CATI na próbie 1100 respondentów.

Na tej podstawie swój najnowszy wpis w mediach społecznościowych opublikował Adam Andruszkiewicz, który odniósł się w jego treści do Borysa Budki.

Wg najnowszego badania IBRiS, tylko 2,7% (!) Polaków chce, by opozycja zagłosowała przeciw unijnym środkom dla Polski. To stąd wściekłość B. Budki. Jako lider PO miał obalić rząd RP – tymczasem obali się sam. Polska zyska mld zł, a PO straci wiarygodność. Świetnie. Miłego dnianapisał Adam Andruszkiewicz.

Źródło: Twitter, Interia, DoRzeczy

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki