Jędrzejczyk wybrała TVP. Teraz ponownie odpowiada na ataki hejterów: „Polska jest jedna”

Joanna Jędrzejczyk ponownie na portalu społecznościowym Instagram postanowiła odpowiedzieć na hejt, który się na nią wylał. Chodzi o jeden z postów zamieszczony w mediach społecznościowych przez mistrzyni mieszanych sztuk walki o jej angażu do grona jury programu „Dance Dance Dance” w TVP. Części internautów nie spodobał się fakt, że sportsmenka postanowiła dołączyć do show tworzonego przez publiczną TV. Wówczas Jędrzejczyk usunęła wpis i odpowiedziała na atak. Teraz postanowiła odnieść się do sprawy raz jeszcze.

Instagram: Joanna Jędrzejczyk odpowiada na atak

TVP niedawno podało skład jurorów w nowym sezonie show „Dance Dance Dance”. Już od marca oceny w programie będą wystawiać Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oraz wspomniana Joanna Jędrzejczyk. Ostatnia dwójka zastąpiła Annę Muchę oraz Roberta Kupisza. Niestety fakt wymiany jurorów nie wszystkim przypadł do gustu. Przekonała się o tym na własnej skórze Joanna Jędrzejczyk, która musiała odbierać zarzuty hejterów. Teraz polska zawodniczka mieszanych sztuk walki postanowiła ponownie odpowiedzieć na ataki i wytłumaczyć klika kwestii w tej sprawie.

 Kochani, w nawiązaniu do ostatniej sytuacji i calego zamieszania wokół mojej osoby, chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na Wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną  napisała sportsmenka na swoim profilu.

Joanna Jędrzejczyk podkreśliła także, że walcząc w oktagonie walczy dla wszystkich.

Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich — dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej. Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzemprzekazała Jędrzejczyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma także problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn