Jędrzejczyk wybrała TVP. Tak odpowiedziała na atak hejterów

Joanna Jędrzejczyk będzie jednym z jurorów show TVP „Dance Dance Dance”. W tej roli zastąpi Annę Muchę, która nie do końca przypadła do gustu widzom popularnego programu telewizyjnego. Pojawienie się Jędrzejczyk to jednak nie jedyna zmiana w obsadzie tanecznego programu. Do stołu jury został zaproszony także Agustin Egurrola – znany tancerz oraz choreograf. Niestety zarówno na Joannę Jędrzejczyk jaki i na Agustina Egurrolę wylała się spora fala hejtu. Z tego powodu zawodniczka MMA usunęła swój wpis w mediach społecznościowych, gdzie informowała o angażu. Po wszystkim zwróciła się do internautów.

Joanna Jędrzejczyk będzie jednym z jurorów show TVP „Dance Dance Dance”

Nowa odsłona programu „Dance Dance Dance” przed nami. Nowy sezon przyniesie nie tylko nowych uczestników, lecz także i jurorów. Do grona ekspertów dołączy Joanna Jędrzejczyk oraz także Agustin Egurrola. Asi raczej nie trzeba nikomu przestawiać. Od lat reprezentuje nasz kraj w federacji UFC, gdzie odnosi spore sukcesy. Z kolei Agustin Egurrola to tancerz oraz wybitny choreograf kubańskiego pochodzenia. Oboje okazali swoje zadowolenie z propozycji uczestniczenia w show. Niestety taki stan rzeczy nie wszystkim przypadł do gustu.

Będę jurorką w dużym show. Bardzo się cieszę na to nowe wyzwanie i już nie mogę się doczekaćnapisała.

Joanna Jędrzejczyk o angażu do „Dance Dance Dance” poinformowała w mediach społecznościowych. Niestety pod jej wpisem wylała się fala hejtu oraz podziałów. W tej sytuacji zawodniczka MMA usunęła swój wpis, a następnie wyjaśniła tego powody. Dała również do zrozumienia, że fala hejtu nie robi na niej większego wrażenia.

Ostatni post wzbudził masę kontrowersji. No opanujmy się. Nie wyzywajcie się na moich socialach, bo tego nie lubię. Widzę, że są skrajne decyzje, dlatego post został usunięty. Nie usunęłam go dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu. Spływa to po mnie. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, ale miłość, życzliwość i wspólne zrozumieniepowiedziała Jędrzejczyk.

Hejt spłynął także na Agustina Egurrolę. Krytyczne słowa tancerz usłyszał między innymi od Kingi Rusin, z którą niegdyś tworzył w TVN program „You Can Dance – Po prostu taniec”.

W jury programu prócz Joanny Jędrzejczyk oraz Agustina Egurroli wystąpi także Ida Nowakowska.

Źródło: Sport.pl

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn