Jan Tomaszewski okazał wsparcie dla Jarosława Jakimowicza. Powiedział to wprost

Jarosław Jakimowicz nie jest sam w ciężkich chwilach. Wsparcie wobec dziennikarza TVP postanowiła okazać gwiazda polskiej reprezentacji piłkarskiej  – Jan Tomaszewski. Były piłkarz postanowił wyrazić swój pogląd w sprawie, która jest bacznie śledzona przez media oraz społeczeństwo. Były bramkarz okazał zaufanie względem dziennikarza TVP. Czy Jarosław Jakimowicz z taki licznym wsparciem poradzi sobie z ciężarem jaki został skierowany w jego stronę? Z pewnością słowa wsparcia są teraz dla dziennikarza bezcenne.

Jarosław Jakimowicz otrzymał spore wsparcie

Polecamy także: Donald Tusk wraca do polskiej polityki? Były premier wstawił wymowne zdjęcie

Jarosław Jakimowicz,  to od pewnego czasu dziennikarz TVP. Dawniej zyskał sławę przede wszystkim za sprawą gry w filmie „Młode Wilki”. Teraz postanowił stać się dziennikarzem,  co spotkało się ze sporym entuzjazmem ze strony widzów Telewizji Polskiej. Niestety w ostatnim czasie Jarosław Jakimowicz musi mierzyć się z bardzo poważnymi problemami. Niedawno gwiazdor został oskarżony o gwałt. Do zajścia miało dojść w trakcie konkursu Miss Generation. Sprawa została nagłośnienia przez Piotra Krysiaka. W odpowiedzi na ten poważny zarzut Jarosław Jakimowicz oświadczył,  że nie jest to prawda mimo, że jego nazwisko we wspomnianym wpisie nie padło.

Polecamy również: Dramat Maryli Rodowicz. Z pomocą przybył jej Polsat

Z kolei teraz wsparcie do dziennikarza napływa z wielu stron. Jedną z takich osób,  które postanowiły skierować słowa otuchy dla dziennikarza jest Jan Tomaszewski.  Były bramkarz wierzy w niewinność Jarosława Jakimowicza.

Jesteś moim przyjacielem, wierzę Cimówił Jan Tomaszewski.

Jestem przekonany, że tak było, jak ty mówisz. I chcę ci zadedykować myśl Kazimierza Górskiego. Kiedy nas niejednokrotnie obrzucali błotem, on wówczas mówił: „Panowie, spokojnie. Psy szczekają, bo muszą szczekać, żeby zaistnieć. A karawana, czyli my, jedziemy dalej” – dodał były bramkarz kadry.

Wsparcie aktorowi okazała także Magdalena Ogórek i władze TVP.

Zrosło: wp

Polecamy także: 

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku