Była żona Jakimowicza zdradza, jakim jest człowiekiem. Co na to dziennikarz TVP?

Jarosław Jakimowicz został w zeszłym tygodniu oskarżony o gwałt. Do zajścia miało dojść w pierwszej połowie ubiegłego roku.  Wówczas to gwiazdor filmu „Młode Wilki” miał dopuścić się gwałtu na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation.  Poszkodowana kobieta opuściła zawody, a następnie skierowała się na policję, aby zgłosić zajście. Sprawa w Polsce nabrała tempa osiem miesięcy temu.  To wówczas do sprawy przystąpili śledczy z lubelskiej Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Z kolei cały wątek nagłośnił Piotr Krysiak w mediach społecznościowych. Czy dziennikarz był zdolny do takiego czynu?

Polecamy również: Dramat Maryli Rodowicz. Z pomocą przybył jej Polsat

Na jego temat głos zabrała była żona  – Joanna Sarapata. Co po latach mówi o swoim byłym mężu?

Jarosław Jakimowicz oskarżony o gwałt

Jarosław Jakimowicz ma poważne problemy wizerunkowe. Dziennikarz TVP został publicznie oskarżony o gwałt.  Do zajścia miało dojść na jednym z konkursów Miss Generation. Aktor do zarzucanego czynu nie przyznaję się. W dodatku na temat doniesień wygłosił oświadczenie w TVP. Ze słów Jarosława Jakimowicza można się dowiedzieć,  że wsparcie w tej sytuacji okazało mu między innymi TVP. Z kolei dziś do mediów dotarł komentarz byłej żony aktora. Joanna Sarapata, bo o niej mowa, powiedziała parę słów na temat ex-męża.  Nie kryła,  że przez lata aktor nie skrywał swoich jednoznacznych poglądów politycznych.

Mamy wspólnego syna, który studiuje politykę w Londynie. I on miał z tym także duży problem. (…) Powiedziałam Jovanowi, że nie ma znaczenia, jakie kto ma poglądy. Rodzina to rodzina, żadna polityka, żadna religia nie powinna ludzi rozdzielaćprzyznała w rozmowie z Faktem była żona aktora, a aktualnie dziennikarza TVP.

Polecamy także: Donald Tusk wraca do polskiej polityki? Były premier wstawił wymowne zdjęcie

Sarapata podkreśliła, że Jakimowicz zawsze miał wyraziste poglądy. Zawsze miał bardzo wiele do powiedzenia. Można również wywnioskować, że był otwarty na dialog z osobami o innych poglądach i wyznaniu.

Jarek zawsze miał jasne poglądy i to za bardzo się nie zmieniło. To jest człowiek, który jak miał coś do powiedzenia, to mówił i się nie bał. On bardzo dużo czytał, miał jasny stosunek do ludzi innych religii i kultur, zawsze potrafił z nimi, jak to się mówi, pić kawę i rozmawiaćpowiedziała Joanna Sarapata.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku