Jakimowicz jest załamany. To go prawie dobiło

Jarosław Jakimowicz, prezenter TVP Info, a przed laty gwiazdor filmu „Młode Wilki” został oskarżony o gwałt. Dziennikarz mimo wszystko nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Przedmiotem sprawy są wydarzenia z zeszłego roku.  Wówczas to prezenter Telewizji Polskiej miał dopuścić się gwałtu na jednej z uczestniczek zawodów miss. Zdamiem dziennikarze są to zarzuty,  które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jakimowicz nie ukrywa, że jest rozwojem sytuacji mocno podłamany. Czy w obliczu skandalu może stracić pracę w TVP?

Jarosław Jakimowicz oskarżony o gwałt

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Jarosław Jakimowicz, a więc jeden z gwiazdorów Telewizji Polskiej został właśnie publicznie oskarżony o gwałt. Sam aktor na ten moment odpiera ataki ze strony mediów,  internautów i innych dziennikarzy. Mimo wszystko sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo poważna. Do całego zajścia miało dojść w 2020 roku w trakcie konkursu Miss Generation. Śledztwo prowadzi prokuratura okręgowa w Lublinie. Początek postępowania w tej sprawie miał miejsce osiem miesięcy temu.

Do nagłośnienia skandalu doprowadził wpis dziennikarza Piotra Krysiaka. Z jego publikacji wynika, że do zajścia miało dojść w trakcie konkursu Miss Generation 2020.  Według ustaleń sprawcą gwałtu miał być Jarosław Jakimowicz. Dziennikarz nie przyznaję się do stawianych mu zarzutów. W dodatku wygłosił oświadczenie na łamach TVP, gdzie zaprzeczył,  aby był winny. W dodatku poparcie dziennikarzowi okazało także TVP.

Tydzień temu zostałem posądzony o gwałt, o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego, ale przez człowieka i jego post w internecie – mówił Jakimowicz. 

Jego zdaniem media szybko ogłosiły wyrok w tej sprawie.

Według nich tym winnym jestem ja, media niszczą jakąś część mojego życia. (…) Zniszczyliście jakąś część mojego życia, część życia moich dzieci i moich przyjaciół, ale ja udowodnię w sądzie moją niewinność, ja jestem niewinnym człowiekiem – mówił Jakimowicz. 

Źródło: wp

Polecamy także: 

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku