Premier Morawiecki straci swoje stanowisko? Jackowski zdradził przyszłość premiera

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa,  który często wypowiadać się na temat spraw społecznych w naszym kraju. Jackowski zdobył popularność przede wszystkim za sprawą częstej pomocy udzielonej policji w sprawach, w których poszukiwano osoby zaginione lub zmarłe. Aktualnie od pewnego czasu Jackowski aktywnie wypowiada się również na tematy związane z polityką i kwestiami społecznymi. Jego najnowsza wizja może zaskoczyć niejedną osobę. Tym razem jasnowidz wypowiedział się na temat przyszłości premiera Mateusza Morawieckiego.

Krzysztof Jackowski o przyszłości premiera

Ostatni rok był dla milionów Polaków bardzo ciężki. Wszystko to za sprawą pandemii. W jej wyniku ucierpiało wiele firm i mniejszych działalności. Politycznie również doszło do licznych zachwiań, które mogły sugerować nadchodzące zmiany także i na tym polu. Jednak na ten czas wszystko jest w takim porządku jak przed rokiem. Mimo wszystko znany jasnowidz,  Krzysztof Jackowski uważa, że u szczytu władzy może nas czekać wielka zmiana. Jackowski wypowiedział się na temat premiera Mateusza Morawieckiego.

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czujęmówił na wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Dodał także, że premier jest bardzo dobrze przygotowany do aktualnej sytuacji. Mimo wszystko jego stanowisko premiera ma być zagrożone.

Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymienionymówi Krzysztof Jackowski.

Na kogo zostanie wymieniony Mateusz Morawiecki? Zdaniem Jackowskiego ma być to ktoś do tej pory mało znany.

Zostanie wymieniony na kogoś bez twarzypodkreśla Jackowski.

Jasnowidz na końcu dodał, że premier o takich planach jego wymiany ma doskonale wiedzieć.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn