Córka Osieckiej dogryza Agacie Dudzie. O co poszło?

Agata Duda stała się obiektem drwin ze strony Magdaleny Środy oraz córki Agnieszki Osieckiej – Agaty Passent. Wątek rozpoczęła Barbara Nowacka z Platformy Obywatelskiej. Polityk Platformy zwróciła uwagę na wyjazd prezydenta na narty w ubiegły weekend. Nowacka dała do zrozumienia, że w dzisiejszej sytuacji wymaga od prezydenta pewnych działań związanych z walką z kryzysem i pandemią. W tej sytuacji znalazła poparcie po stronie Magdaleny Środy oraz także Agaty Passent – córki Agnieszki Osieckiej. Passent skupiła się jednak na Agacie Dudzie. Co na jej temat napisała?

Agata Duda stała się obiektem drwin

Andrzej Duda to olbrzymi miłośnik sportów narciarskich. Prezydent musiał w tym sezonie trochę czasu odczekać, aby móc spędzić wolny czas na stoku narciarskim. Niestety kilka dni wolnego dla prezydenta nie spodobało się Barbarze Nowackiej. Posłanka z ramienia Platformy Obywatelskiej napisała post w mediach społecznościowych na temat wypoczynku głowy państwa w górach. Nowacka uważa, że Andrzej Duda powinien w tym czasie zajmować się zupełnie innymi sprawami. Polityk wymieniła tu choćby sprawy kryzysu czy też pandemii COVID-19.

Czy ktoś poważnie oczekiwał, że Duda zajmie się czymś istotnym? Polityką? Kryzysem? Pandemią? Moim zdaniem te narty konsekwentnie i idealnie wpisują się w niepowagę i bezznaczenie” – napisała Nowacka.

Do wpisu polityk odniosła się także córka Agnieszki Osieckiej – Agata Passent, która zwróciła uwagę nie na prezydenta, a jego żonę – Agatę Dudę.

Cała robota na Pierwszą Damę spadła – uwija się jak lekarka na SOR , by ratować Polaków w pandemii” – skomentował Agata Passent.

Na wpis zaregowała Magdalena Środa.

Daj spokój Basiu, to lepiej że zajmuje się nartami, lego lub puzzlami niż państwem, mniej szkodzi…”napisała.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Lempart domaga się od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie prawa zajmować się kwestią aborcji”