To nie koniec problemów TVN. Stacja otrzymała pozew do sądu

Jarosław Jakimowicz, ekspert i od niedawna komentator TVP Info zapowiedział pozew do sądu względem stacji telewizyjnej TVN. Gwiazdor filmu „Młode Wilki” zapowiedział spotkanie z komercyjną stacją w sądzie. Jakimowicz zarzuca TVN naruszenie jego dóbr osobistych. Chodzi dokładnie o wątek sprawy dotyczącej informacji na temat Jakimowicza, który miał się dopuścić gwałtu według postu opublikowanego przez Piotra Krysiaka. Aktor nie ukrywał,  że przez opublikowanie tych doniesień ucierpiało zarówno jego życie,  jak i również jego rodziny.

Jarosław Jakimowicz pozywa TVN

Jarosław Jakimowicz pozywa TVN w związku z naruszeniem jego dóbr osobistych. Na początku stycznia Piotr Krysiak napisał na Facebooku, że „gwiazda publicystyki TVP INFO miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020. Tak utrzymuje kobieta, która uciekła ze zgrupowania i zgłosiła sprawę policji”. Według Onetu, Krysiak miał mieć na myśli Jarosława Jakimowicza. Dziennikarz od kilku miesięcy jest związany z TVP Info. To na jej antenie z Magdaleną Ogórek prowadzi program „W kontrze”.

Do całej sytuacji miało dojść podczas konkursu Miss Generation w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem.  Sprawaca miał jedną z uczestniczek wepchnąć do pokoju. Następnie nad ranem kobieta udała się do szpitala ginekologiczno-położniczego w Warszawie.  Kolejno policji pokazała na zdjęciach swojego oprawcę.

Przedstawiona przez Piotra Krysiaka wersja wydarzeń w Hotelu Parisel Palac w Klimkach jest przekłamaniem. Post Krysiaka godzi w moje dobre imię i cześć i w związku z tym podejmę kroki prawne dla ochrony moich dóbr osobistych” – napisał w połowie stycznia Jakimowicz na temat zarzutów.

Następnie oskarżył także media o wytworzenie nagonki.

Zniszczyliście cześć jakąś mojego życia, cześć z życia moich dzieci, moich przyjaciół – powiedział podczas jednego z wydań „W kontrze”.

Aktor poinformował także, że złożył pozew przeciw TVN o naruszenie dóbr osobistych.

Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię. By ktoś kłamał na mój temat, pomawiał mnie, niszcząc w ten sposób moje życie a – przede wszystkim – życie moich bliskich” – napisał Jakimowicz na Instagramie dołączając skan dokumentu.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę