Wielkie szczęście Kubackiego. Polski skoczek ogłosił to całemu światu

Dawid Kubacki został tatą. Polski skoczek i lider kadry z zeszłego sezonu doczekał się pierwszego potomka. O całym zdarzeniu Kubacki postanowił niezwłocznie poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety z powodu zawodów narciarskich skoczek nie mógł być osobiście przy porodzie swojej pierworodnej pociechy. Na dodatek w całej sytuacji zaskakujący komentarz postanowiła napisać  żona Kamila Stocha – Ewa Bilan-Stoch.

Dawid Kubacki został tatą

Dawid Kubacki rok temu wziął ślub. Jego wybranką serca okazała się być Marta Majcher. Z kolei we wtorek media obiegła cudowana wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka polskiego skoczka. Niestety moment narodzin odbył się bez udziału Pana Dawida, który w tym czasie walczył na zawodach w Oberstdorfie. Między innymi z tego powodu wcześniej od skoczka o narodzinach wiedziała żona Kamila Stocha, która delikatnie o tym wspomniała w mediach społecznościowych. Z kolei sam Dawid Kubacki nie krył, że cały dzień był dla niego bardzo emocjonujący.

Chciałbym, by mój umysł był stabilny ja moje skoki. Dziś było wiele wielkich emocji. Zostałem ojcem, a do tego mogliśmy wziąć udział w konkursienapisał Kubacki na Instagramie.

Skoczek jednocześnie pokazał światu także swoją córkę za pośrednictwem Instagrama.

Instagram Dawid Kubacki

Źródło: wp

Polecamy także: 

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku