Tomasz Lis tym razem przesadził? Jakubiak prędko go zripostował

Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odpowiedzieć na wpis redaktora naczelnego Newsweek Polska – Tomasza Lisa.

Polecamy również: Fatalne wieści dla Putina. Były premier Rosji wbił mu szpilkę

Popularny dziennikarz odniósł się w nim najprawdopodobniej do wyjazdu wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego na Ukrainę wraz z premierem Mateuszem Morawieckim.

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc. Działania wojenne na terytorium naszego wschodniego sąsiada rozpoczęły się dokładnie 24 lutego od ataku wojsk rosyjskich.

Od tego czasu Ukraińcy stawiają bardzo twardy opór względem atakujących sił wroga. W tej dramatycznej sytuacji pomoc w miarę możliwości stara się udzielić Ukrainie między innymi Polska. Od początku wybuchu wojny do Polski z Ukrainy wjechało 2,323 mln osób.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

W dodatku dwa tygodnie temu do Kijowa postanowili pojechać Premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Kaczyński oraz premierzy Czech i Słowenii jako reprezentanci Rady Europejskiej na spotkanie z prezydentem i premierem Ukrainy.

Jeden z ostatnich wpisów Tomasza Lisa internauci, a w tym także Marek Jakubiak odebrali jako nawiązanie do tej wizyty w stolicy walczącej Ukrainy.

Marek Jakubiak odpowiada na wpis Tomasza Lisa

Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odpowiedzieć na wpis redaktora naczelnego Newsweek Polska – Tomasza Lisa.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Czy ci wszyscy, którzy zbłaźnili się naiwniutkim entuzjazmem po eskapadzie Kaczyńskiego zdobędą się teraz na chwilę refleksji? Nie sądzę. Raczej poczekają na kolejną okazję by się zbłaźnićnapisał Tomasz Lis.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Na wpis dziennikarza w następujący sposób postanowił odpowiedzieć były poseł Kukiz’15:

Za trudne dla Pana? Chodziło o odwagę, prostą odwagę pojechania na pierwszą linię frontu i zademonstrowania poparcia dla Ukrainy. Nawet w tym przypadku nie może się Pan w język ugryźćnapisał Marek Jakubiak.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)