Szokujące wyznanie gwiazdy TVP. „Ja się nie czuję Polką”

Znana aktorka Telewizji Polskiej Iga Krefft wyznała, że nie czuję się Polką. Krefft widzowie TVP mogą przede wszystkim kojarzyć z gry w serialu „M jak Miłość”, gdzie wcieliła się w postać Urszuli Mostowiak. W latach 2010–2011 aktorka wcieliła się w postać Agi w pierwszym polskim serialu Disney Channel „Do dzwonka”.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Dodatkowo w trakcie swojej kariery aktorskiej wystąpiła gościnnie w serialach TVN „Na Wspólnej” i „Diagnoza”. Aktorka podkładała również swój głos w trzech serialach oraz zagrała w filmach „Sala Samobojców. Hejter” z 2020 roku i „Piosenki o miłości” 2021 roku.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Prócz pracy aktorki jest również piosenkarką. W ostatnim czasie na temat Igi Krefft zrobiło się głośno w mediach za sprawą jej zaskakujących słów, w których powiedziała, że „nie czuję się Polką”.

Gwiazda TVP o swojej przyszłości

W wywiadzie udzielonym Grzegorzowi Betlejowi w programie „Cały ten zgiełk”, aktorka znana z serialu „M jak Miłość” poruszyła kilka ważnych dla niej tematów.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Mam prawo decydować, w jakiej rzeczywistości chcę żyć. (…) Ja już się trochę poddałam w naszym kraju. Nie widzę swojej przyszłości tutaj. Będę robić wszystko, żeby tej przyszłości tutaj nie budować, bo nie widzę tutaj miejsca dla siebie. Kocham mój dom, kocham moich bliskich, natomiast, ja się nie czuję, może będzie to trzeba usunąć z tej rozmowy, ja się nie czuję Polką. Nie czuję przynależności do tego miejsca – mówi aktorka.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Wokalistka wspiera swoje przekonania słowami Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Polska mi nic nie dała. Ziemia polska mi dała, mamy piękny kraj. Tylko ludzie, którzy w nim żyją. Jak to jest, takie coś było. To jest brzydkie, ale to jest to – zaczęła.

Naród wspaniały, tylko ludzie ku****– dopowiedział Grzegorz Betlej prowadzący rozmowę.

To jest to! – podsumowała Krefft.

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski