„Przecz z Tuskiem”. Młody mężczyzna zakłócił konferencję Tuska w Świdnicy (WIDEO)

Donald Tusk w trakcie swojej wizyty w województwie dolnośląskim odwiedził między innymi Świdnicę. Były szef polskiego rządu spotkał się tam między innymi na konferencji z dziennikarzami, gdzie odpowiadał na zadawane przez nich pytania.

Polecamy również: Awantura w TVP. Ogórek do posła PO: „Będzie mnie Pan jeszcze przepraszał” (WIDEO)

Jednak w trakcie udzielanych odpowiedzi nie zabrakło również komplikacji, które następnie zaczęły krążyć po internecie.

Donald Tusk odwiedził Dolny Śląsk. To tam pojawił się między innymi w Dzierżonowie, gdzie w czwartek o godzinie 18.30 odbył spotkanie z mieszkańcami.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

W jego trakcie nie zabrakło mało przychylnych komentarzy na temat lidera Platformy Obywatelskiej i jego formacji politycznej. Jeden z mężczyzn wskazał, że partia Tuska nie uzyska wyższego wyniku w wyborach niż 20 proc. w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Zapomniał pan o pewnych sprawach – powiedział mężczyzna. – Mam szerokie kontakty województwie dolnośląskim z uwagi na moja działalność, byłem związkowcem Solidarności i ja tylko chciałbym powiedzieć: choćby pan trzykrotnie, panie premierze, objechał powiaty i gminy, niech sobie pan przypomni pan Dzierżoniów, nie przekroczy pan więcej niż 20 procentpowiedział mężczyzna.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Z kolei teraz na Twitterze znalazło się nagranie z konferencji prasowej Donalda Tuska w Świdnicy. W trakcie udzielanej odpowiedzi przez Donalda Tuska zza jego pleców młody mężczyzna krzyknął „Precz z Tuskiem”.

Donald Tusk i zakłócona konferencja

Donald Tusk stara się być aktywny w przestrzeni publicznej. Lider Platformy Obywatelskiej odwiedził województwo dolnośląskie i położoną w nim Świdnice.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

To tam polityk zorganizował konferencję prasową, której przebieg raczej mocno odbiegał od spokojnego.

W pewnym momencie młody człowiek przechodząc nieopodal lidera Platformy Obywatelskiej krzyknął „precz z Tuskiem”. To jednak nie koniec. W pewnym momencie spotkanie było zgłoszone za sprawą gwizdów, do których odniósł się były szef rządu PO-PSL.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Słyszę, że pan umie gwizdać, ja też umiem, ale jak pan jest taki odważny, to niech pan pójdzie na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, niech pan tam spróbuje gwizdnąć, albo się w ogóle pojawićskomentował Tusk.

Źródło: Twitter, wp

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)