Mazurek i Stanowski zakpili z Kurdej-Szatan. Sparodiowali decyzję sądu w jej sprawie (WIDEO)

Robert Mazurek i Krzysztof Stanowski na antenie Kanału Sportowego odnieśli się do wyroku sądu, który zapadł w sprawie aktorki Barbary Kurdej-Szatan.

POLECAMY TAKŻE: Europoseł PiS potwierdza. Nie żyje wybitny Polak

Aktorka była oskarżona o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej za sprawą wpisu opublikowanego w zeszłym roku w mediach społecznościowych. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zapowiada, że zaskarży decyzję sądu w tej sprawie.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Na temat Barbary Kurdej-Szatan pod koniec zeszłego roku było bardzo głośno. Wszystko to z powodu wpisu, który aktorka postanowiła zamieścić za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Gwiazda telewizji odniosła się w nim do nagrania pochodzącego z granicy polsko-białoruskiej.

Widać na nim funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy nie pozwalają grupie imigrantów nielegalnie przekroczyć granicy Polski z Białorusią.

Wpis Kurdej-Szatan zebrał wiele negatywnych. W związku z tym ówczesny prezes Telewizji Polskiej postanowił o tym, że aktorka nie będzie już więcej występować w Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – pisał rok temu Jacek Kurski

Mazurek i Stanowski o wyroku ws. Kurdej-Szatan

Temat decyzji sądu w sprawie Kurdej-Szatan stał się przedmiotem dyskusji w programie „Mazurek i Stanowski”. Kontrowersyjny wpis aktorki już rok temu w jednym ze swoich programów omówiła Stanowski. Teraz w rozmowie z Robertem Mazurkiem stwierdził, że – „My oczernilśmy bez wyroku sądu panią Kurdej-Szatan”. Następnie dziennikarz przytoczył wpis aktorki sprzed roku.

Była sprawa o to, że ona obraziła tą Straż Graniczną – powiedział Stanowski. – Mi się też wydawało, że to nie są pochwały – dodał Mazurek.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Ale sąd uznał, że wcale nie i że jest niewinna i w związku z czym, musimy ją przeprosić – powiedział popularny „Stano”.

Albo możemy też przyjąć, że skoro, to nie jest obraźliwe, to teraz tak można mówić – powiedział Mazurek.

No i właśnie teraz tak chciałem powiedzieć o Kurdej-Szatan – wtrącił Krzysztof Stanowski.

W dalszej części dziennikarze przytoczyli zmienioną wersję wpisu aktorki, gdzie zamiast wcześniej użytych słów w oryginale postanowili użyć nowych – zwracających się do Kurdej-Szatan i sądów.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

I teraz, jakbyście chcieli nas pozwać, to my bardzo przepraszamy… koszty sądowe poniesiecie, a my odpowiedzialności żadnej – słyszymy na nagraniu.

Nagranie poniżej (początek części o Barbarze Kurdej-Szatan od ok. 23 minuty).

Źródło: YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski