Magdalena Ogórek przekazała ważną wiadomość

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o bardzo ważnym wydarzeniu z jej życia. Chodzi dokładnie o córkę byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, która w tym roku przystąpiła do egzaminu dojrzałości zwanego powszechnie także maturą.

Magdalena Ogórek przez wiele ostatnich lat występowała na antenie Telewizji Polskiej. Jednak w wyniku ostatnich zmian podzieliła los innych dziennikarzy TVP.

Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego roku w mediach publicznych doszło do wielu radykalnych zmian. Dotknęły one nie tylko wysokie stanowiska zarządzające publicznych nadawców, lecz także kadry dziennikarskie.

Z TVP pożegnali się między innymi Michał Rachoń, Adrian Klarenbach, Rafał Patyra, Miłosz Kłeczek, Danuta Holecka, Dominika Ćosić, czy także Anna Popek.

Wszyscy z wymienionych dziennikarzy prędko znaleźli nowe zatrudnienie na antenie Telewizji Republika. Wyjątkiem jest Magdalena Ogórek, która po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską nie dołączyła do żadnego medium.

Aktualnie dawna prowadząca m.in. „W tyle wizji” stara się informować o wydarzeniach ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie dziennikarka przekazała informacje na temat matury swojej córki.

Magdalena Ogórek o maturze córki

– Telefon o wynikach matur zastał mnie w tym miejscu – przy ul. Kanoniczej w Krakowie. Nie ukrywam: łzy w oczach, taka jestem dumna. Z siebie dziś trochę też, że dom i córka zawsze były na pierwszym miejscu, a praca na drugim. Gratuluję maturzystom i ich rodzicom – napisała Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „Instagram”.

Była gwiazda TVP odniosła się także do tego tematu w rozmowie z portalem „Plejada”.

– Wszystko się fantastycznie udało, wręcz się wzruszyłam. Łzy szczęścia, kiedy córka otrzymuje takie wyniki i ogromna radość – mówiła Ogórek.

—  Byłam zawodowo w Krakowie, właśnie wracam do domu. Byłyśmy umówione (z córką – przyp. red.) rano na chat, spotkanie online, więc byłam obecna online w momencie otwierania tych wyników – podsumowuje.

Źródło: Plejada, Instagram