Skandaliczne słowa Wojewódzkiego. Mocna reakcja dziennikarza TVP

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie ponownie wrócił na języki krajowych mediów. Tym razem sporego rozgłosu nabrała wypowiedź gwiazdora, która dotyczyła oceny wyglądu auta aktorki Agaty Kuleszy.
Polecamy także: Polscy widzowie pogrążeni w smutku. Znany polski prezenter telewizyjny nie żyje

Nie byłoby w tym oczywiście nic złego, ponieważ każdy może mieć odmienne gusty na temat stylistyki aut, lecz w tej sytuacji było nieco inaczej. Chodzi przede wszystkim o porównanie, którego dokonał Kuba Wojewódzki na antenie newonce.radio.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala
W ostatnim odcinku programu „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski” gościem była Agata Kulesza. Podczas rozmowy dziennikarz związany z TVN powiedział, że aktorka miała kiedyś „auto z Zespołem Downa”. Słowa dziennikarza wywołały wielkie poruszenie.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka
Wśród osób, które zdecydowanie krytycznie postanowiły podejść do zachowania Kuby Wojewódzkiego jest dziennikarz związany z Telewizją Polską – Tomasz Wolny. Co dokładnie w tej sprawie wyraził pracownik publicznej telewizji?

Kuba Wojewódzki i jego kontrowersyjne słowa

Kuba Wojewódzki to osoba, której raczej zbyt wielu osobom przedstawiać nie trzeba. Wojewódzki słynie przede wszystkim ze swojego programu, który jest emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN. Program zasłynął przede wszystkim za sprawą swojej formuły. Wojewódzki zaprasza dwójkę gości do swojego show. Są to zazwyczaj osoby dobrze znane opinii publicznej. W ciągu wielu lat emisji programu gośćmi showmana byli zarówno aktorzy, piosenkarze oraz również politycy.
Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Kuba Wojewódzki słynie także od wielu lat ze swojego olbrzymiego zamiłowania do drugich i szybkich aut, którymi lubi się pochwalić. Na samym profilu dziennikarza na Instagramie bez trudu można znaleźć wiele zdjęć związanych z motoryzacją. W związku z tym nie ma nic dziwnego, że Wojewódzki lubi poruszać temat motoryzacji co pewien czas także w innych miejscach. Tak było

W ostatnim odcinku programu „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski” gościem była Agata Kulesza. Podczas rozmowy dziennikarz związany z TVN powiedział, że aktorka miała kiedyś „auto z Zespołem Downa”. Słowa dziennikarza wywołały wielkie poruszenie. W związku z tym zaregował między innymi dziennikarz Telewizji Polskiej – Tomasz Wolny, który  odniósł się do sprawy za pośrednictwem konta na Instagramie.
Polecamy także: Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał

Czytam, że samozwańczy, telewizyjny król, piszący sam o sobie „autorytet”
a w rzeczywistości koronowany, nieco przestarzały, naczelny błazen polskiego szołbizu, dał głos. Skandaliczny i głupi.
@kuba_wojewodzki_official chcąc obśmiać pewną markę samochodu: „To jest samochód z Zespołem Downa” – napisał Tomasz Wolny.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

I gdyby ten gość, poznał naszą ekipę z dodatkowym Chromosomem Miłości, to wiedziałby, że palnął arcy komplement, który oznacza, że wywołane auto jest maszyną pełną najlepszych, ludzkich cech, niezawodną, czyniącą świat pełniejszym, piękniejszym i lepszym! Słowem, fura marzenie!napisał Tomasz Wolny.

Link do całości wpisu poniżej w źródle.

Źródło: WprostInstagram

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)