Co z Adrianem Klarenbachem? Padła ważna informacja

Adrian Klarenbach w ostatnich latach występował na antenie Telewizji Polskiej. Jednak w wyniku ostatnich zmian w mediach publicznych był zmuszony odejść z państwowej telewizji.

W tej sytuacji po pewnym czasie otrzymał pracę na antenie Telewizji Republika, gdzie przeszło wielu innych dziennikarzy wcześniej związanych z Telewizją Polską. Teraz padła informacja na temat trzeciego popołudniowego cyklu, którego gospodarzem będzie wspomniany dziennikarz.

W mediach publicznych doszło do wielu radykalnych zmian. Dotknęły one nie tylko wysokie stanowiska zarządzające publicznych nadawców, lecz także kadry dziennikarskie. Spore zmiany nastąpiły w szeregach Telewizji Polskiej.

Z publicznym nadawcą pożegnało się wielu znanych dziennikarzy. Wśród nich można wymienić między innymi: Michała Rachonia, Danutę Holecką, Miłosza Kłeczka, Rafała Patyrę, Annę Popek, czy również Adriana Klarenbacha.

Ostatni z wymienionych dziennikarzy dołączył do zespołu Telewizji Republika w marcu bieżącego roku. Na samym początku były dziennikarz Telewizji Polskiej otrzymał do poprowadzenia nowy program „Polityczna Debata Dnia”. W Republice emitowany jest także program „Agora Klarenbacha”.

Dziennikarz prowadzi także cykle publicystyczne „Po 9:00” i „Po 10:00”, które składają się z kilku wywiadów trwających po paręnaście minut.  Teraz na antenie Republiki ma pojawić się kolejny cykl – „Po 11:00”, którego prowadzącym także będzie były dziennikarz Telewizji Polskiej.

Adrian Klarenbach z nowym cyklem w TV Republika

Cykl publicystyczny „Po 11:00” będzie prowadzony przez Adriana Klarenbacha. Jego emisja na antenie Telewizji Republika będzie się odbywać od poniedziałku do piątku.

— W Telewizji Republika pojawił się trzeci przedpołudniowy cykl publicystyczny, którego gospodarzem jest Adrian Klarenbach. Cykl „Po 11:00” jest emitowany, tak samo jak „Po 9:00” i „Po 10:00”, od poniedziałku do piątku. Składa się z kilku wywiadów Adriana Klarenbacha trwających po paręnaście minut – poinformował na ten temat portal branżowy Wirtualne Media.

Wcześniej przez wiele lat Adrian Klarenbach był związany z Telewizją Polską. Na antenie publicznego nadawcy prowadził wiele znanych programów publicystycznych, wśród których możemy wymienić: „Minęła 20”, „Forum”, „Minęła 8” czy „Woronicza 17”.

Źródło: Wirtualne Media