Zaskakujące nagranie z Magdaleną Ogórek

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram opublikowała nagranie cieszące się dość sporym zainteresowaniem ze strony internautów.

Pod koniec zeszłego roku w mediach publicznych doszło do wielu radykalnych zmian. Dotknęły one nie tylko wysokie stanowiska zarządzające publicznych nadawców, lecz także ich kadry dziennikarskie.

W tej sytuacji do sporych zmian doszło między innymi w Telewizji Polskiej, z którą pożegnało się wiele jej dotychczasowych gwiazd.

W tym gronie można wymienić między innymi Michała Rachonia, Danutę Holecką Adriana Klarenbacha, Annę Popek, Rafała Patyrę, Cezarego Gmyza, Dominikę Ćosić, Tomasza Wolnego, czy także Magdalenę Ogórek.

Wielu z wymienionych byłych pracowników Telewizji Polskiej prędko odnalazło nowe zatrudnienie w szeregach Telewizji Republika.

Jednym z wyjątków w tej kwestii jest Magdalena Ogórek, która po rozstaniu z Telewizją Polską obrała inną ścieżkę dalszej kariery.

Niedawno była gwiazda Telewizji Polskiej postanowiła zamieścić w swoich mediach społecznościowych nagranie, które mogło zaskoczyć niejednego jej widza.

Magdalena Ogórek i nagranie na Instagramie

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram zamieściła nagranie pochodzące z sesji fotograficznej. W jego opisie była gwiazda Telewizji Polskiej napisała: „ułożyć się do zdjęcia trzeba umieć” – czytamy.

Magdalena Ogórek w trakcie swojej pracy na antenie publicznego nadawcy była odpowiedzialna za prowadzenie takich programów jak między innymi: „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „Minęła dwudziesta” czy „W kontrze”, gdzie występowała razem z Jarosławem Jakimowiczem.

Z kolei pod koniec swojej pracy w Telewizji Polskiej dziennikarka była prowadzącą programu Telewizji Polskiej pod nazwą „Plan dnia”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Ogórek (@magdalena.ogorek)

Źródło: Instagram