Miłosz Kłeczek mocno odpowiada Szczerbie

Miłosz Kłeczek za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „X” postanowił skomentować jeden z najnowszych wpisów zamieszczonych przez nowego europosła Koalicji Obywatelskiej – Michała Szczerbę. O co dokładnie chodzi?

Miłosz Kłeczek przez wiele lat był związany z Telewizją Polską. To tam pełnił obowiązki między innymi reportera publicznego nadawcy z polskiego parlamentu. Dziennikarz był także prowadzącym, niektórych programów emitowanych przez TVP.

Jednak dotychczasowa kariera Miłosza Kłeczka w Telewizji Polskiej dobiegła do końca z końcem zeszłego roku.

Wówczas to doszło do wielu radykalnych zmian w mediach publicznych. Roszady dotknęły nie tylko wysokie stanowiska zarządzające publicznych nadawców, lecz także kadry dziennikarskie.

Z TVP pożegnali się między innymi Michał Rachoń, Danuta Holecka, Adrian Klarenbach, Magdalena Ogórek, Dominika Ćosić, Anna Popek, czy także Rafał Patyra.

Spora część z wymienionych dziennikarzy prędko odnalazła nowe zatrudnienie w szeregach Telewizji Republika. Wśród nich znalazł się także wspomniany Miłosz Kłeczek.

Były reporter Telewizji Polskiej jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem postanowił skomentować jeden z najnowszych wpisów opublikowanych przez europosła Koalicji Obywatelskiej – Michała Szczerbę.

Miłosz Kłeczek do Michała Szczerby

Europoseł Michał Szczerba za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „X” poinformował, że popiera Ursule Von der Leyen na szefową nowej komisji.

— Wspieram @vonderleyen na szefową nowej Komisji. Pokazała przywództwo we wspieraniu Ukrainy. W Komisji zaproponuje nową funkcję komisarza ds. obrony. Budujemy razem bezpieczeństwo Polski i Europy! – napisał polityk KO.

Na ten post zaregował Miłosz Kłeczek.

— Tak Michaś twój głos jest ważny wiemy. Już dobrze – napisał Kłeczek.

Źródło: X