Skandal z Jachirą. Rachoń nie wytrzymał (WIDEO)

Klaudia Jachira za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała nagranie, na którym śpiewa przerobioną wersję znanej kolędy świątecznej.

Na nagranie zaregować postanowił między innymi redaktor Telewizji Polskiej – Michał Rachoń, który zaprezentował krótki klip z posłanką Koalicji Obywatelskiej w prowadzonym przez siebie programie „Jedziemy”.

Prócz nagrania z dość kontrowersyjną polityk pokazano także życzenia, które za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej.

Na dole w trakcie nagranie pojawiały się słowa wypowiadane przez polityka. Z kolei wspomniane „osiem gwiazdek” wyświetlono jako „***** ***”, co oznacza zacenzurowane wulgarne określenie odnoszące się do Prawa i Sprawiedliwości. Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów, którym taka forma życzeń nie za bardzo przypadła do gustu.

Życzę Państwu, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę żebyście mogli usiąść wspólnie przy stole i rozmawiać o wszystkim, żebyście mogli wybierać, jaką stację telewizyjną chcecie oglądać, żeby nikt wam tego nie narzucał. I życzę wam tego dreszczyku emocji, kiedy będziecie szukać pierwszej gwiazdki, a może pierwszych ośmiu gwiazdek, albo tysiąca gwiazdek na niebie. Zdrowych, spokojnych Świątmówił Sławomir Neumann.

W nieco innym tonie, lecz także w dość kontrowersyjny sposób nagranie z okazji Świąt Bożego Narodzenia opublikowała posłanka Klaudia Jachira, która przerobiła dobrze znaną kolędę.

Klaudia Jachira i nagranie z przerobioną wersją kolędy

Klaudia Jachira za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała nagranie, na którym śpiewa przerobioną wersję znanej kolędy świątecznej. Na nagranie zaregować postanowił między innymi redaktor Telewizji Polskiej – Michał Rachoń, który zaprezentował krótki klip z posłanką Koalicji Obywatelskiej w prowadzonym przez siebie programie „Jedziemy”.

Dziennikarz TVP w trakcie programu mówił o funkcjonariuszach służb, którzy w takie dni jak dziś strzegą naszego bezpieczeństwa, kiedy w wielu polskich domach trwa wigilijna wieczerza. Po chwili dziennikarz zapytał – „a co proponuję Pani Klaudia Jachira łącząc klimat świąteczny z tą sprawą? Proszę bardzo”.

Nagranie poniżej.

Źródło: Twitter