Doda mocno na temat Owsiaka i TVN. Piosenkarka nie gryzła się w język (wideo)

Doda, czyli Dorota Rabczewska była gościem programu „Hejt Park” na Kanale Sportowym. Znana piosenkarka rozmawiała na antenie z Krzysztofem Stanowskim.

Polecamy także: Najnowszy sondaż. PiS zwiększa przewagę nad KO
W trakcie tej dyskusji padł wątek dotyczący relacji artystki ze stacją telewizyjną TVN i jej spięcia z Agnieszką Woźniak-Starak. W związku z tym Rabczewska opowiedziała o pewnej sytuacji, w której brał także udział Jerzy Owsiak – założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O co dokładnie chodziło?

Dorota Rabczewska to jedna z głównych postaci polskiego show biznesu. Piosenkarka słynie przede wszystkim ze swojego ekscentrycznego stylu, lecz nie można jej przy tym odmówić sporego muzycznego talentu.Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

W przeszłości gwiazda zapowiadała się na sportsmenke, lecz ostatecznie przeważyła u niej chęć występów na estradzie. Między innymi na temat swoich sportowych przygód Doda opowiadała u Krzysztofa Stanowskiego, lecz na tym jej wyznania się nie zakończyły.

Piosenkarka mówiąc o jej relacjach z dziennikarką Agnieszką Woźniak-Starak przeszła w pewnym momencie do kwestii jej „bloka” na antenie stacji telewizyjnej TVN. W tym kontekście Doda przywołała pewną sytuację związaną ze wspomnianą stacją oraz Jerzym Owsiakiem, który miał się za nią nie wstawić.

Doda o TVN i Jerzym Owsiaku

Doda w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym została zapytana między innymi o jej konflikt i sytuację z dziennikarką Agnieszką Woźniak-Starak. Chodzi o słowa, które na temat rodziny piosenkarki miała wypowiedzieć dziennikarka. Między kobietami miało dojść także do konfrontacji w jednej z toalet w 2014 roku.Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

W tym kontekście piosenkarka wspomniała, że po tej sytuacji do tej pory ma „blok” w komercyjnej telewizji TVN. Przy tej okazji Dorota Rabczewska przywołała pewną sytuację, w której miał brać udział Jerzy Owsiak.

Do tej pory mam blok w TVN-ie i nawet WOŚP, gdzie pomagałam Jurkowi Owsiakowi od 14. roku życia, a to było 20 lat od tej sytuacji, w momencie, w którym wszyscy artyści odwracali się do niego, ja zawsze byłam z nim ramię w ramię i moja sukienka była licytowana za kolosalną sumę. On zaprosił mnie jak zwykle do studia i pocałowałam klamkę, nie wpuścili mnie do TVN-u na program charytatywny i Jurek się za mną nie wstawiłpowiedziała Doda.Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Po chwili piosenkarka dodała, że takie zachowanie było „bardzo niehonorowe i nieprzyjacielskie. Od tego momentu powiedziałam noł..”.

Wypowiedź pada około 35 minuty nagrania poniżej.

Źródło: Plejada, YouTube

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)