Co z Klarenbachem? Dziennikarz opublikował krótki wpis

Adrian Klarenbach za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „X” zamieścił zdjęcie, które może wskazywać, że znany dziennikarz Telewizji Republika postanowił udać się na urlop.

Media publiczne w ostatnim czasie dotknęło wiele zmian. Dotyczy to także Telewizji Polskiej, z której szeregów odeszło wiele dotychczasowych gwiazd pracujących i znanych z programów rozrywkowych i także publicystyczno-politycznych.

W tym gronie nie brak dobrze znanych nazwisk, na których temat w ostatnich latach na pewno nie było cicho.

Z Telewizją Polską pożegnali się między innymi Michał Rachoń, Danuta Holecka i również Miłosz Kłeczek. Wymieniona trójka dziennikarzy prędko odnalazła nowe zatrudnienie, którym okazała się Telewizja Republika.

Są jednak tacy, których przyszłość na ten moment nie jest do końca jasna. Chodzi tu między innymi o Magdalenę Ogórek, której powrót do mediów w najbliższym czasie jest raczej mało prawdopodobny.

Z TVP pożegnał się także Adrian Klarenbach, który w marcu bieżącego roku związał się z Telewizją Republika.

Adrian Klarenbach na wakacjach?

Adrian Klarenbach stara się być aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na portalu społecznościowym „X” (dawniej Twitter) śledzi na ten moment ponad 94 tysiące osób. To właśnie tam dziennikarz opublikował zdjęcie, które może wskazywać, że udał się na urlop.

— Wstajemy,budzimy się 😉 dobrego dnia – napisał w sobotę Adrian Klarenbach.

Trudno jednak powiedzieć, czy dziennikarz Telewizji Republika faktycznie udał się na urlop, czy po prostu wstawił losowe zdjęcie zaadresowane do osób, które trafiły na jego wpis.

Źródło: Twitter