Atak na Dominikę Ćosić. To nie mieści się głowie

Dominika Ćosić rozpoczęła współpracę z Telewizją Republika – poinformował w tym tygodniu portal branżowy „Wirtualne Media”. Wcześniej przez wiele lat dziennikarka była związana z Telewizją Polską.

Nowa gwiazda „Republiki” postanowiła odpowiedzieć na hejt, który ją spotkał na jednym z portali społecznościowych.

Dominika Ćosić osiem lat współpracowała z Telewizją Polską. Na antenie publicznego nadawcy pełniła obowiązki korespondentki TVP z Brukseli.

Jej praca u publicznego nadawcy dobiegła końca w kwietniu bieżącego roku. Od razu po tej sytuacji przyszłość dziennikarki w mediach nie była do końca jasna.

Można było jednak przypuszczać, że Dominika Ćosić może skierować się w stronę Telewizji Republika. To właśnie tam nowe zatrudnienie znalazło wielu byłych dziennikarzy Telewizji Polskiej, którzy występowali w TVP do końca zeszłego roku.

Mowa tu między innymi o: Michale Rachoniu, Danucie Holeckiej, Adrianie Klarenbachu, Annie Popek, czy także Miłoszu Kłeczku.

W tym tygodniu media obiegła informacja, że do tego grona dołączyła była reporterka Telewizji Polskiej z Brukseli – Dominika Ćosić. Dziennikarka nie ma jednak łatwego życia. Nowa gwiazda telewizji Tomasza Sakiewicza musi walczyć z hejtem.

Dominika Ćosić odpowiada na hejt

—  Kacza „dziennikarka” i obecnie pierwsze c*ce w Republice – napisał hejtujący internauta na portalu społecznościowym „X”.

– Czytam te wasze „komentarze” i fajne sobie świadectwo dajecie. A później będziecie mówić o szacunku do kobiet itd. Gratuluję waszym matkom, córkom, żonom itd. A co do mnie, to robienie mi tylko zasięgi – napisała Dominika Ćosić.

Dziennikarka dodała jeszcze:

— Ps. Zapomnialam dodać, że w dodatku żałosnymi tchórzami jesteście. A przecież w wolnej Polsce nie powinniście się bać ujawnić pod nazwiskiem i z własną twarzą – czytamy.

Źródło: X, Wirtualne Media