Pudzianowski bezlitosny dla Tuska. Wprost z niego zakpił (FOTO)

Donald Tusk na początku lipca poprzedniego roku powrócił do polskiej polityki i od razu przejął stery nad Platformą Obywatelską. Wcześniej były szef rządu PO-PSL wykonywał obowiązki na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Sikorski zaatakował dziennikarza TVP. Szybka odpowiedź Miłosza Kłeczka

Tusk jak każdy polityk ma z pewnością zarówno swoich zwolenników, jak i także przeciwników. Ciężko w tym aspekcie jednoznacznie wskazać, do którego grona zalicza się Mariusz Pudzianowski – były strongman a aktualnie zawodnik KSW.

Pewne jest jednak to, że popularny Pudzian w 2017 roku za pośrednictwem swojego konta na Facebooku zamieścił obrazek w formie mema, na którym w mało korzystnym przekazie odniesiono się do aktualnego lidera Platformy Obywatelskiej.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Aktualnie Donald Tusk robi wszystko, aby doprowadzić do zwycięstwa swoje ugrupowanie w zbliżających się coraz większymi krokami wyborach parlamentarnych.

Na ten moment zdecydowana większość sondażu daje Tuskowi i Koalicji Obywatelskiej drugie miejsce za rządzącą od 2015 roku Zjednoczoną Prawicą. Wybory już za rok.

Pudzianowski i mem o Tusku

Mariusz Pudzianowski jest jednym.z najbardziej popularnych polskich sportowców nie tylko w kraju, lecz także na świecie. Największą popularność przyniosła mu kariera strongmana, gdzie odnosił wiele wysokiej rangi sukcesów.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Po karierze strongmana Mariusz Pudzianowski postanowił zostać zawodnikiem KSW, gdzie do tej pory w 25 walkach zwyciężył 17 razy (12 razy przez nokaut i 5 przez decyzje). Pudzian przegrał 7 razy a jedna walka nie odbyła się.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Pudzianowski jest aktywny w mediach społecznościowych. Na samym Facebooku jego profil jest obserwowany przez grono ponad miliona internautów. Były strongman w ostatnim czasie zamieszcza wiele filmów, na których opowiada między innymi na temat swojej pracy lub treningów.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Pudzianowski w roku 2017 za pośrednictwem swojego konta na Facebooku zamieścił mema, na którym widać Donalda Tuska, Donalda Trumpa i Angele Merkel. Na obrazu autor dodał dymek z pytaniem, które miałby skierować Trump do byłej kanclerz Niemiec.

Jak mu dam 10 dolców i pośle po browary to wróci czy ucieknie z kasą? – czytamy na obrazku.

Źródło: Facebook

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski