Tusk atakuje Miłosza Kłeczka. Mocna riposta dziennikarza TVP (wideo)

Dziennikarz TVP Miłosz Kłeczek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odnieść się do nagrania, na którym nagrano fragment słów wypowiedzianych przez lidera Platformy Obywatelskiej na jego temat. O co dokładnie chodzi?

Polecamy również: Tomasz Lis mocno o wyborach na Węgrzech. Dostał szybką ripostę

Miłosz Kłeczek to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej w ostatnim czasie. Przedstawiciel publicznych mediów zasłynął przede wszystkim ze swoich pytań, które przy nadążającej się okazji kieruję pod adresem polityków opozycji, a w tym Donalda Tuska.

W zasadzie po powrocie Donalda Tuska do krajowej polityki nie trzeba było zbyt długo czekać na jego pierwszą konfrontacje z Miłoszem Kłeczkiem. 6 lipca ubiegłego roku na profilu TVP Info w serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym dziennikarz Telewizji Polskiej postanowił zadać pytanie Donaldowi Tuskowi na temat dotyczący Sławomira Nowaka.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

To jednak nie było ostatnie spotkanie między byłym przewodniczącym Rady Europejskiej i dziennikarzem Telewizji Polskiej.

Teraz internet obiegła odpowiedź Miłosza Kłeczka na fragment nagrania, na którym to Donald Tusk postanowił wspomnieć właśnie o dziennikarzu TVP.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Niż ten Pan Kłeczek, ten jeden agent Kurskiego, ten taki agresywny typ co biega z mikrofonemsłyszymy na nagraniu.

Miłosz Kłeczek odpowiada na słowa Donalda Tuska

Dziennikarz TVP Miłosz Kłeczek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odnieść się do nagrania, na którym nagrano fragment słów wypowiedzianych przez lidera Platformy Obywatelskiej na jego temat.

Niż ten Pan Kłeczek, ten jeden agent Kurskiego, ten taki agresywny typ co biega z mikrofonemsłychać na nagraniu.

Polecamy również: To cios dla prezydenta Niemiec. Kijów podjął stanowczą decyzję

W tej sytuacja na ripostę zdecydował się przywołany Miłosz Kłeczek. Dziennikarz Telewizji Polskiej na Twitterze napisał:

Ani ze mnie agent, ani agresywny typ jak mówi @donaldtusk Biegam tylko kiedy Pan ucieka przed trudnymi pytaniami. Maratończyka zresztą trudno dogonić. Zapraszam na rozmowę do @tvp_info Wpadnie Pan??napisał Miłosz Kłeczek.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)