Co z Magdaleną Ogórek? Padła ważna informacja

Magdalena Ogórek w ostatnich latach występowała na antenie Telewizji Polskiej. Programy z jej udziałem były emitowane głównie na kanale informacyjnym TVP Info.

Jednak z końcem zeszłego roku dziennikarka zniknęła z anteny. Niedawno otrzymała pytania ze strony fanów na temat jej przyszłości w mediach. Czy Magdalena Ogórek wróci do mediów?

W zeszłym roku w mediach publicznych doszło do wielu radykalnych zmian. Dotknęły one nie tylko wysokie stanowiska zarządzające, lecz także kadry dziennikarskie.

Z anteną Telewizji Polskiej pożegnało się definitywnie wiele bardzo dobrze znanych nazwisk. Wśród nich można wymienić choćby Michała Rachonia, Danutę Holecką, Adriana Klarenbacha, Miłosza Kłeczka, Rafała Patyrę, czy również Annę Popek.

Z pracą u telewizyjnego publicznego nadawcy pożegnała się także Magdalena Ogórek, która w TVP Info prowadziła głównie programy publicystyczne. W sprawie przyszłości dziennikarki nie zabrakło przypuszczeń wskazujących, że być może kolejnym jej pracodawcą będzie Telewizja Republika, która po zmianach w Telewizji Polskiej przyjęła na swój pokład wielu znanych dziennikarzy pracujących do niedawna w TVP. Tak jednak do dziś się nie stało.

W ostatnim czasie Magdalena Ogórek otrzymała pytania ze strony obserwatorów na Instagramie, które dotyczyły jej przyszłości w mediach. Czy w najbliższym czasie jest szansa na to, że dziennikarka wróci do pracy w telewizji?

Magdalena Ogórek wróci do mediów?

Magdalena Ogórek na Instagramie otrzymała od obserwujących pytania na temat jej przyszłości w mediach. Wniosek jest jeden — W najbliższym czasie powrót Magdaleny Ogórek jest mało prawdopodobny.

– Jaka jest szansa powrotu na wizję? – pytał jeden z obserwatorów. – Tych pytań od Państwa jest najwięcej – przyjmijmy, że nigdy nie mówię „nigdy”, ale należy mi się przerwa – odpowiedziała dziennikarka.

— Czy wróci Pani do telewizji?? Czy będzie Pani w Polityce na deser?? Bardzo Pani brakuje – brzmiało kolejne z zadanych pytań. – Otrzymałam dwie przemiłe propozycje – bardzo je doceniam, jednak jak oznajmiłam w styczniu – czas na przerwę. Dziękuję, ja też mam Państwa – moich Widzów w sercu! – odpowiedziała Magdalena Ogórek.

— Czy będzie Pani w tv republika?, bo jeszcze Pani tylko mi brakuje i będzie pięknie – pytał inny z fanów. – Bardzo miło podziękowałam za złożoną propozycję – Kolegom i Koleżankom życzę powodzenia i trzymam kciuki! – napisała była gwiazda TVP.

Źródło: Instagram, DoRzeczy