Awantura w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do dziennikarki stacji (wideo)

Europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nagranie z jednej z jego wizyt w stacji telewizyjnej TVN. Na nagraniu popularny polityk rozmawiał z prowadzącą Faktów – Anitą Werner. Przytoczony fragment rozmowy polityk Solidarnej Polski podsumował słowami – „W kontekście obecnej dyskusji o TVN. Najwyższe standardy całą dobę”.

Polecamy także: Chargé d’affaires ambasady USA komentuje “lex TVN”. Mocna odpowiedź Pawłowicz

Wątek stacji telewizyjnej TVN w ostatnim czasie był bardzo szeroko komentowany przez media oraz także polityków. Chodziło tu głównie o sprawę dotyczącą „lex TVN”, a więc nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która szczególnie negatywnie została przyjęta przez polityków opozycji.

Europoseł Patryk Jaki i nagranie z wizyty w TVN

Stacja telewizyjna TVN jest na polskim rynku medialnym od ponad dwudziestu lat. W tym czasie telewizyjne medium nabyło zarówno swoich wielkich zwolenników, jak i również przeciwników. Telewizja posiada wiele tematycznych kanałów, a w tym również informacyjne. Popularna telewizja przez te lata bardzo mocno wpisała się w krajowy rynek nadawców telewizyjnych.

Polecamy również: Zapytano Polaków o powrót Tuska. To się szefowi PO nie spodoba

W ostatnim czasie na temat stacji TVN było bardzo głośno. W głównej mierze chodziło o przyznanie koncesji dla komercyjnej stacji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na jej kanał informacyjny TVN24. Po długim czasie oczekiwania komercyjna telewizja poinformowała, że – Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przekazała formalnie TVN24 decyzję o przedłużeniu koncesji na nadawanie. Koncesja obowiązuje od 27 września 2021 roku do 26 września 2031 roku – czytamy na stronie stacji telewizyjnej TVN. 

Druga sprawa to wcześniej wspomniane „lex TVN”, czyli nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji, która ostatecznie została zawetowana przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Z kolei na temat TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się w lipcu ubiegłego roku europoseł Patryk Jaki. Polityk Solidarnej Polski opublikował na Facebooku nagranie z jednej ze swoich wizyt w komercyjnej stacji telewizyjnej, gdzie rozmawiał z redaktor Anitą Werner. W opisie polityk napisał: „W kontekście obecnej dyskusji o TVN. Najwyższe standardy całą dobę”.

Polecamy także: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

To ja Państwu na sam koniec powiem jedną rzecz. Robicie skandal i robicie Państwo programy specjalne i porównujecie do systemów komunistycznych, kiedy jeden wiceminister jest podejrzany o hejt. A kiedy szef konkurencyjnego bloku osobiście kieruję i uczestniczy w takim hejcie, to Państwo tego nie widzicie. I to również jest mowa nienawiścimówił na opublikowanym na Facebooku nagraniu europoseł Patryk Jaki.

Nagranie poniżej:

Źródło: Facebook, YouTube

Duda bezlitośnie o rządach i słowach Tuska. Powiedział to wprost (wideo)

Kluczowe dni dla rządu? Tajemnicze słowa posłanki Porozumienia

Posłanka PO chciała uderzyć w PiS. Nieświadomie zaliczyła wpadkę?

Morderstwo trzyosobowej rodziny. Szokujące nowe okoliczności w sprawie

Była działaczka PO uderza w Tuska. Napisała to wprost